Written by NIREAS HALANDRIOY

Άνετη πρόκριση για την ομάδα μίνι κορασίδων του Νηρέα Χαλανδρίου

Την πρώτη θέση στο Γ´όμιλο Αττικής κατέκτησε η ομάδα μίνι κορασίδων μας, που οδηγεί στην τελική φάση του ηλικιακού αυτού πρωταθλήματος, στις 7-9 Ιουλίου. Τα κορίτσια της Ευτυχίας Καραγιάννη δε συνάντησαν κανένα πρόβλημα να προκριθούν πετυχαίνοντας 3 νίκες σε ισάριθμους αγώνες.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων έχουν ως εξής :

ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ 5-0

( άνευ αγώνα , αφού η Καστέλλα δεν προσήλθε τελικά στους αγώνες )

—————————————–

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ -ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5-16

ΚΑΣΣΑΡΗ( 5), ΤΟΡΝΑΡΟΥ(1), ΜΕΜΜΟΥ(2), ΤΡΙΧΑ (1), ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ (4), ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (2), ΡΟΥΣΑΚΗ ( 1)

————————————–

ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 30-0

ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ (1), ΚΑΣΣΑΡΗ (4),ΜΕΜΜΟΥ (5),ΤΡΙΧΑ (1), ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ (2), ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (3), ΠΑΪ́ΔΑ ( 7), ΜΑΡΑΓΚΟΥ( 1), ΡΟΥΣΑΚΗ ( 1), ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ (2), ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ( 3)

—————————————-

Written by NIREAS HALANDRIOY

Προκριματική φάση πρωταθλήματος Μίνι Κορασίδων.

Πρεμιέρα για την ομάδα υδατοσφαίρισης Μίνι Κορασίδων του Νηρέα Χαλανδρίου (γεννημένες το 2004) το ερχόμενο τριήμερο, που θα παλέψει για να βρεθεί ανάμεσα στις 10 καλύτερες ομάδες της κατηγορίας.
Τα κορίτσια της Ευτυχίας Καραγιάννη , έχουν κληρωθεί στον Γ΄όμιλο Αττικής και θα κληθούν να αντιμετωπίσουν τον Εθνικό, τον Α.Ο.Πετρούπολης και τον Α.Σ. Καστέλλας στην προσπάθεια για την κατάκτηση μιας εκ των πρώτων 2 θέσεων που οδηγούν στην τελική φάση, στις 7-9 Ιουλίου.

Οι αγώνες του ομίλου μας, θα γίνουν στο κολυμβητήριο της Πεντέλης και το αγωνιστικό μας πρόγραμμα είναι:

1η αγωνιστική Σάββατο 22/04/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ

2η αγωνιστική Κυριακή 23/04/2017
ΩΡΑ: 09:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΩΡΑ: 10:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

3η αγωνιστική Κυριακή 23/04/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΩΡΑ: 19:30 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ

Η σύνθεση της ομάδας μας: ΚΑΣΣΑΡΗ ΜΥΡΤΩ, ΤΟΡΝΑΡΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΜΕΜΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΠΑΪΔΑ ΑΓΛΑΪΑ, ΤΣΙΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ, ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ , ΤΡΙΧΑ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ ΝΙΚΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΛΙΖΑ, ΡΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΑΣΙΑ, ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ.