Written by NIREAS HALANDRIOY

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά για την συμμετοχή τους και τις διακρίσεις τους στο πανελλήνιο πρωτάθλημα, για την όγδοη θέση στην γενική κατάταξη και την τρίτη θέση κατηγοριών Παμπαίδων Α και παμπαίδων Β. Συγχαρητήρια, επίσης, αξίζουν στους  προπονητές ΧΡΉΣΤΟ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΑΝΤΏΝΗ ΑΝΤΩΝΊΟΥ.

Συγκεκριμένα οι αθλητές κατέλαβαν τις εξής θέσεις:

200μ ύπτιο                                              6 θέση Παρούσης Ορέστης

100 μ πεταλούδα                                    4 θέση  Βένης Νίκος

50μ Ύπτιο                                                 7 θέση  Καλκάνης  Αχιλλέας
                                                                    5 θέση  Παρούσης  Ορέστη
200μ Ελεύθερο                                        7 θέση  Χαρίατης Διονύσης
100μ Πρόσθιο                                          3 θέση  Αλεξόπουλος Δημήτρης
50μ Πρόσθιο                                            3 θέση  Αλεξόπουλος Δημήτρης
200μ  Μικτή ατομική                             7 θέση Καλκάνης Αχιλλέας
                                                                    5 θέση  Βένης Νίκος
100 Υπτιο                                                  6 θέση  Καλκάνης Αχιλλέας
                                                                    3 θέση  Παρούσης Ορέστης
200μ Πρόσθιο                                         3 θέση  Αλεξόπουλος Δημήτρης
4x 100 Μικτή ομαδική                           6 θέση Παρούσης Ορέστης
                                                                              Τσέτος Ιάσωνας
                                                                              Βένης Νίκος
                                                                              Τοπούζης Ιωάννης
4×100 Μικτή ομαδική mixed               8 θέση Καλκάνης Αχιλλέας
                                                                              Αλεξόπουλος Δημήτρης
                                                                              Πιερρακέα Ειρήνη
                                                                              Αδάμη  Φαίδρα
ΜΕΤΑΛΛΙΑ
Αλεξόπουλος Δημήτρης
100μ Πρόσθιο 3 θέση
50μ   Πρόσθιο 3 θέση
200μ  Πρόσθιο 3 θέση
Παρούσης Ορέστης
3 θέση 100μ Υπτιο
Σεχίδης  Φίλιππος
Αλεξόπουλος Δημήτρης
Καλκάνης Αχιλλέας
Χαριάτης Διονύσης
1 θέση 4×100 Μικτή ομαδική
Χαρίατης Διονύσης
Αλεξόπουλος Εμμανουήλ
Αλεξόπουλος Δημήτρης
Καλκάνης Αχιλλέας
2 θέση  4×200μ  Ελεύθερο
Χαριάτης Διονύσης
Αλεξόπουλος Εμμανουήλ
Καλκάνης Αχιλλέας
Αλεξόπουλος Δημήτρης
2 θέση 4×100 Ελεύθερο
Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Instagram