Written by NIREAS HALANDRIOY

Ένας κακός αγώνας

Άλλη μια αγωνιστική (12η), στη Α2 αδρών, τελείωσε και δυστυχώς η ομάδα του Νηρέα Χαλανδρίου βρέθηκε να χάνει από τον Νηρέα Γέρακα στο μεταξύ τους αγώνα. Το αποτέλεσμα διαμορφώθηκε  στο 6-14.

Το παιχνίδι άρχισε με τον Γέρακα, στην 1η περίοδο, να παίρνει μια μεγάλη διάφορα 6 γκολ, αφήνοντας την ομάδα μας στο 0.  Στη 2η περίοδο  και οι δυο ομάδες έβαλαν από δυο γκολ, η κάθε μια. Στη τρίτη και τετάρτη περίοδο είχαμε πανομοιότυπο σκορ και από τις δυο πλευρές, πιο συγκεκριμένα ο Νηρέας Γέρακα πέτυχε από 3 τέρματα, ενώ η ομάδα μας από 2. Δυστυχώς η ομάδα μας δε πέτυχε το σκοπό της, συνεχίζουμε όμως με τον επόμενο αγώνα να διεξάγετε στις 19-05-2018 με αντίπαλο τον Ηλυσιακό, εκτός έδρας.

Νηρέας Χαλανδρίου (Παναγιώτης Ζυμβραγάκης): Βυθούλκας, Κουτουβάκης. Βούλας, Κωνσταντόπουλος , Βαρελάκης, Κόττας, Κοκκωνάκης, Βαλοδήμος, Τσολακίδης, Σιάρκος , Αμπάσι, Τσιάμης, Τράπαλης, Μίχας, Ταπρατζής