Written by NIREAS HALANDRIOY

5Η ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Μετά την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος Κορασίδων (2002 και μικρότερες ) , η ομάδα μας κατέκτησε τη πέμπτη θέση στην τελική κατάταξη επιτυγχάνοντας 2 νίκες , μια ισοπαλία και μια μόνο ήττα !

Τα κορίτσια της Ευτυχίας Καραγιάννη για άλλη μια φορά κέρδισαν τις εντυπώσεις όλων. Απέσπασαν θετικά σχόλια και κριτικές τόσο για το ήθος , όσο και την αγωνιστικότητά τους παρά το νεαρό της ηλικίας τους .

Η σύνθεση της ομάδας μας είναι : ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ,ΜΠΛΑΝΑ ΗΛΕΚΤΡΑ, ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΜΠΟΒΑΛΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΦΟΙΒΗ, ΤΟΡΝΑΡΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΚΑΣΣΑΡΗ ΜΥΡΤΩ ,ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΜΕΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ,ΠΑΪΔΑ ΑΓΛΑΪΑ ,ΤΡΙΧΑ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ ΝΙΚΗ ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΛΙΖΑ ,ΡΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων έχουν ως εξής:

ΟΣΦΠ- ΝΗΡΕΑΣ 12-4   ( ΤΟΡΝΑΡΟΥ 2, ΤΡΙΧΑ 2 )

ΡΕΘΥΜΝΟ – ΝΗΡΕΑΣ 4-9   (ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ 1, ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ 1, ΜΠΟΒΑΛΗ 1, ΤΡΙΧΑ 6)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ- ΝΗΡΕΑΣ 7-7   ( ΤΟΡΝΑΡΟΥ 1, ΤΡΙΧΑ 3, ΚΑΣΣΑΡΗ 2 , ΑΓΓΕΛΙΔΗ 1)

ΠΑΟΚ -ΝΗΡΕΑΣ 4-18    ( ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2, ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ 2, ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ 2, ΤΟΡΝΑΡΟΥ 3, ΜΠΟΒΑΛΗ 4,ΡΟΥΣΑΚΗ 1, ΤΡΙΧΑ 2, ΚΑΣΣΑΡΗ 2)

Written by NIREAS HALANDRIOY

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Στο Δημοτικό κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης και στο κολυμβητήριο του ΝΟ Βουλιαγμένης στο Λαιμό, διεξάγεται το επόμενο τριήμερο (16-18 Ιουνίου) η Τελική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Κορασίδων (γενν. 2002).

Α’ΟΜΙΛΟΣ (κολ. ΝΟΒ): ΠΑΟΚ, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΝΟ Γλυφάδας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (κολ. Νέας Σμύρνης): ΝΟ Ρεθύμνου, Ολυμπιακός, Πανιώνιος, Νηρέας Χαλανδρίου

Τα κορίτσια της Ευτυχίας Καραγίαννη θα βάλουν τα δυνατά τους για άλλη μια φόρα και ελπίζουμε να μας εκπλήξουν με τις επιδόσεις του.

Το πρόγραμμα του oμίλου μας είναι :

1η αγωνιστική             Παρασκευή                 16/6/2017

ΩΡΑ : 20 :30              NO ΡΕΘΥΜΝΟΥ           ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ :21:30               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ      ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

4η αγωνιστική          Σάββατο                         17/6/2017

ΩΡΑ : 10:00            ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ             ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ

ΩΡΑ : 11:00             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

5η αγωνιστική          Σάββατο                        17/6/2017

ΩΡΑ :17:00           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ       ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΩΡΑ :18:00          ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ             ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ

 

Η σύνθεση της ομάδας μας είναι : ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ,ΜΠΛΑΝΑ ΗΛΕΚΤΡΑ, ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΜΠΟΒΑΛΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΦΟΙΒΗ, ΤΟΡΝΑΡΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΚΑΣΣΑΡΗ ΜΥΡΤΩ ,ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΜΕΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ,ΠΑΪ́ΔΑ ΑΓΛΑΪ́Α ,ΤΡΙΧΑ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ ΝΙΚΗ ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΛΙΖΑ ,ΡΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ.

 

 

 

Written by NIREAS HALANDRIOY

ΚΑΛΕΣΜΑ ΕΘΝΙΚΗΣ

Ο αθλητής μας Παππάς Ξενοφών θα συμμετάσχει  στο  camp προετοιμασίας της Εθνικής , για υδατοσφαιριστές 2002 και μικρότερους , που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 16/6 στο κολυμβητήριο του Αγίου Κοσμά και θα διαρκέσει μέχρι με την Κυριακή 18/6 .

Written by NIREAS HALANDRIOY

ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΣΤΟ “HELLAS BEETLES SYNCHRO CUP”

Tα κορίτσια του Νηρέα Χαλανδρίου , Γ κατηγορίας  συγχρονισμένης κολύμβησης , το περασμένο Σαββατοκύριακο, 10-11 Ιουνίου, συμμετείχαν στο διεθνές μίτινγκ συγχρονισμένης κολύμβησης “Hellas Beetles Synchro Cup” που διοργάνωσε ο ΑΝΟ Μεταμόρφωσης στη Σύρο.

Οι αθλήτριες της Ελένης Γεωργίου κάνοντας μια πολύ καλή εμφάνιση κατάφεραν να πάρουν  την 6η θέση στο Combo αφήνοντας πολύ καλές εντυπώσεις .

Για τα αναλυτικά αποτελέσματα πατήστε εδώ

 

Written by NIREAS HALANDRIOY

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησε η πρoαγωνιστική μας ομάδα στους Θερινούς αγώνες που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 3 – 4 Ιουνίου , με τους αθλητές  ηλικίας 9 -10 ετών να αγωνίζονται  στο Χαϊδάρι ενώ οι ηλικίες 11-12 στο Περιστέρι.

Η ομάδα μας έδωσε σύσσωμη το παρών στους αγώνες και είχε μια πολύ καλή παρουσία. Οι πιο πολλοί από τους αθλητές μας κατάφεραν να βελτιώσουν τις ατομικές επιδόσεις με πολύ δυνατές εμφανίσεις με κάποιους βέβαια να ξεχωρίζουν.

Από τις ηλικίες 9-10 ετών:

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (3η θέση στα 50μ ελεύθερο και 3η θέση στα 100μ ελεύθερο ) , ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( 2η θέση στα 50μ ελεύθερο και 2η θέση στα 100μ ελεύθερο) , ΜΠΛΑΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ( 3η θέση στα 100μ ελεύθερο και 1η θέση στα 200μ ελεύθερο) , στα 4χ50μ ελεύθερο ο ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ , ΚΑΛΥΒΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ , ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ και ΓΕΡΜΑΝΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  βγήκαν 7η , στα 4χ100μ ελεύθερο ο ΔΑΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ , ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ, ΜΠΛΑΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ βγήκαν 12η και στα 4χ50μ  μικτή ομαδική βγήκαν 14η ενώ ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ , ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ , ΚΑΛΥΒΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ και ΓΕΡΑΜΑΝΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ βγήκαν 8 στα 4χ50μ μικτή ομαδική.

Από τις ηλικίες 11-12 ετών:

ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (11η θέση στα 50μ ελεύθερο ), ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (8η θέση στα 200μ ελεύθερο, 4η θέση στα 400μ ελεύθερο και 6η θέση στα 200μ μικτή ατομική ), ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ( 2η θέση στα 50μ ,1η θέση στα 100μ ύπτιο και 1η θέση στα 200μ ύπτιο ) , ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ( 6η θέση στα 50μ ύπτιο, 9η θέση στα 100μ ύπτιο και 11η θέση στα 200μ μικτή ατομική) , ΜΙΣΚΗ ΜΑΡΙΑ (10η θέση στα 50μ ύπτιο), ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ( 9η θέση στα 200μ ύπτιο) , ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ( 5η θέση στα 50μ πεταλούδα  και 9η θέση στα 100μ πεταλούδα) , ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ( 4η θέση στα 50μ πεταλούδα και 4η θέση στα 100μ πεταλούδα) , ΒΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (3η θέση στα 100μ πεταλούδα ,4η θέση στα 200μ μικτή ατομική και 3η θέση στα 400μ μικτή ατομική ), ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ( 12η θέση στα 50μ πρόσθιο ), στα 4χ100μ ελεύθερο οι ΒΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ, ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ , ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ βγήκαν 12οι  , στα 4χ100μ μικτή ομαδική 5οι ενώ στα 4χ200μ ελεύθερο κατέλαβαν την 9η θέση , οι ΚΛΑΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΙΜΩΝ, ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ,ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ βγήκαν 8οι  στα 4χ100μ ελεύθερο ενώ στα 4χ100μ μικτή ομαδική 10οι και οι ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ , ΜΙΣΚΗ ΜΑΡΙΑ , ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ και ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ κατέβαλαν την 8η θέση  στα 4χ100μ ελεύθερο και την 9η στα 4χ100μ μικτή ομαδική.

 

Written by NIREAS HALANDRIOY

ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

        Τελειώνοντας τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις για αυτή τη σεζόν σε Χαϊδάρι και Μεταμόρφωση, οι μικροί μας κολυμβητές των σχολών Χαλανδρίου και ΟΑΚΑ  7 & 8 ετών μόνο ελπίδα για το μέλλον μπορούν να μας χαρίσουν κι αυτό γιατί κολύμπησαν πολύ καλά αλλά και το διασκέδασαν αφού για κάποιους ήταν οι πρώτοι τους αγώνες.
       Οι μικροί μαθητές της Άννας Δρόσου, του Γιώργου Καραθάνου αλλά και των Αντώνη Γκιούλμπα και Πέτρου Πετρόπουλου έφυγαν ενθουσιασμένοι αφού πολλοί πλασαρίστηκαν στην οκτάδα. Διακριθέντες ήταν οι: Μαρίνα Πετροπούλου, Βασίλης Γκίκας και Χρήστος Συμεωνίδης. 
      Συμμετείχαν : ΝΤΕΜΙΡΗΣ , ΡΟΥΣΣΗΣ , ΚΟΚΚΟΡΗΣ , ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ , ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ , ΠΑΠΑΔΕΑ , ΜΠΕΝΕΤΟΥ , ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ , ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ,ΠΑΠΑΔΕΑΣ , ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ , ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΙΔΗΣ , ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ , ΤΕΡΖΗ Ι. , ΤΕΡΖΗ Λ. , ΑΛΜΠΑΝΗ , ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ  , ΡΙΖΑ , ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ , ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ , ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ , ΤΟΠΟΥΖΗ , ΣΓΟΥΡΙΤΣΑΣ, ΣΟΛΩΜΟΣ , ΡΟΥΣΣΗΣ , ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ , ΣΩΛΟΜΟΥ , ΚΟΥΚΟΥ , ΠΑΠΑΔΕΑ , ΜΠΕΝΕΤΟΥ .
        Αναλυτικά τα αποτελέσματα εδώ:
Read More
Written by NIREAS HALANDRIOY

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το Σάββατο 27 Μαΐου τα κορίτσια του πόλο , Μίνι Κορασίδες 2005 και μικρότερες , είχαν τον 11o  αγώνα για το περιφερειακό πρωτάθλημα απέναντι στον Αρίων Γλυφάδας.

Οι πολίστριες της Οικονομοπουλού Κατερίνας και Θαλασσινίδου Μαρίας έβαλαν τα δυνατά τους για άλλη μια φορά και υπερίσχυσαν με 7 -2 παραμένοντας αήττητες .

Ακολουθούν άλλοι 3 αγώνες για την ολοκλήρωση του Β ‘ Γύρου  και αναμένουμε αντίστοιχα αποτελέσματα από τα κορίτσια μας.

Αναλυτικά το σκορ και η σύνθεση της ομάδας :

ΡΟΥΣΑΚΗ (4) , ΚΑΚΛΗ (1), ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (1) , ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (1), ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ , ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤ. , ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ , ΝΤΑΛΑ , ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ, ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓ., ΣΤΑΣΙΝΟΥ , ΜΑΝΗ , ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ , ΠΑΛΟΥΜΠΗ

Written by NIREAS HALANDRIOY

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΗΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΠΟΛΟ ΤΟΥ ΝΗΡΕΑ

Ολοκληρώθηκε το εσωτερικό τουρνουά  για τους μικρούς μας πολίστες ,με την τελευταία αγωνιστική να πραγματοποιείτε στις 3 Ιουνίου . Την ίδια μέρα οι αθλητές  μας βραβεύτηκαν  για την μεγάλη προσπάθεια  που κατέβαλαν σε όλη τη διάρκεια του τουρνουά .

Η τελική κατάταξη είναι :

2006 και μικρότεροι 

1η θέση   : ΡΟΗ

2η θέση : ΙΚΑΡΟΣ

3η θέση : ΑΙΓΑΙΑΣ- ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

2001 και μικρότεροι

1η θέση : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΣΚΑΘΑΡΙΑ

2η θέση : ΙΚΑΡΟΣ

3η θέση: ΑΙΓΑΙΑΣ

 

Τα αναλυτικά αποτελέσματα των αγώνων  διαμορφώθηκαν ως εξής :

Για κατηγορίες 2006 και μικρότεροι:

 

1η Αγωνιστική: Σάββατο 18/03

Ποσειδώνας– Ίκαρος :4-5

Αιγαίας   – Ροή :        5-8

2η Αγωνιστική: Σάββατο 08/04

Ποσειδώνας – Αιγαίας : 6-5

Ροή – Ίκαρος : 7-5

3η Αγωνιστική: Σάββατο 06/05

Αιγαίας – Ίκαρος : 6-3

Ποσειδώνας – Ροή: 7-5

4η Αγωνιστική: Σάββατο 20/05

Ίκαρος  – Ποσειδώνας :7-2

Ροή – Αιγαίας :7-1

5η Αγωνιστική : Σάββατο 27/05 

Ροή – Ίκαρος: 6 -3

Ποσειδώνας – Αιγαίας: 3-7

5η Αγωνιστική : Σάββατο 6/6

Αιγαίας – Ίκαρος :5-7

Ποσειδώνας – Ροή :  6-9

6η Αγωνιστική : Σάββατο 6/6

Αιγαίας – Ίκαρος :5-7

Ποσειδώνας – Ροή :  6-9

 

Για τις κατηγορίες 2001 και μικρότεροι :

 

1Η Αγωνιστική: Σάββατο 08/04

Ίκαρος – Σκαθάρια : 7-5

Ποσειδώνας – Αιγαίας : 0-0

2η Αγωνιστική: Σάββατο 22/04

Ποσειδώνας – Ίκαρος : 7-5

Αιγαίας – Σκαθάρια:     6-7

3η Αγωνιστική: Σάββατο 06/05

Ποσειδώνας – Σκαθάρια: 8-2

Ίκαρος – Αιγαίας :      0-0

4Η Αγωνιστική: Σάββατο 13/05

Ποσειδώνας – Αιγαίας : 7-2

Ίκαρος – Σκαθάρια :     10-6

5Η Αγωνιστική: Σάββατο 20/05

Αιγαίας – Σκαθάρια :  5-2

Ίκαρος – Ποσειδώνας : 7-4

6η Αγωνιστική : Σάββατο 6/6 

Ποσειδώνας – Σκαθάρια  : 9-10

 

 

 

 

Written by NIREAS HALANDRIOY

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΕΦΗΒΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ

Μέσα στα πλαίσια της προετοιμασίας των ομάδων υδατοσφαίρισης των Εφήβων και των Μίνι Παίδων  για την επόμενη φάση οργανώνονται διάφοροι φιλικοί αγώνες.

Συγκεκριμένα την Πέμπτη 25 Μαΐου οι Μίνι Παίδες παίξανε με τους Μίνι Παίδες  Βουλιαγμένης ένα πολύ χρήσιμο  φιλικό αγώνα αφήνοντας πολύ καλές εντυπώσεις και αρκετές υποσχέσεις για τους επόμενους.

Την Παρασκευή 26 Μαΐου οι μικρότερες ηλικίες των Μίνι Παίδων αγωνίζονται με τους αντίστοιχους αθλητές του Παναθηναϊκού και το Σάββατο στο κολυμβητήριο της  Γλυφάδα οι πολίστες των Εφήβων και των Μίνι Παίδων θα παίξουν με την ΑΝΟΓ.

Written by NIREAS HALANDRIOY

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΧΟΛΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

Σας προσκαλούμε στην καλοκαιρινή γιορτή της σχολής κολύμβησης  του Συλλόγου μας, που θα γίνει το Σάββατο 10 Ιουνίου  2017  στο  Κολυμβητήριο του Χαλανδρίου Λ. Πεντέλης 146 (ώρα προσέλευσης αθλητών: 15:00 μ.μ. επίπεδο Αστερίας – Χταπόδι και 16:00 μ.μ επίπεδο Ψάρι – Δελφίνι – επίλεκτα).

 

 

1 2 3 4 5 15